ADRES & CONTACT

Telefoon: +31 20 3453445
E-mail: info@p60.nl

Bezoekadres:
Stadsplein 100a 
1181 ZM Amstelveen

IBAN:  NL92 INGB 0685368645
BIC:  INGBNL2A
KvK:  34141001 (Kamer van Koophandel Amsterdam)
BTW:  NL809215950.B01

 

AFDELINGEN

Directie - Gerard Lohuis: Gerard@P60.nl
Verhuur/Programmering - Helma Wiebrecht: Helma@P60.nl

Programmering concerten - Tinka Hoek: Tinka@P60.nl 
Programmering (heavy) - Sam Frijhoff: Sam@P60.nl
Productie: Lotte@P60.nl
Marketing & Publiciteit - Jill Mos:  Jill@p60.nl | publiciteit@p60.nl 
Horeca - Jeroen Swikker: Jeroen@P60.nl
Techniek - Barry van der Ham: Barry@P60.nl
EVS - Deborah Külbs: evs@P60.nl

Wil je vrijwilliger worden? Mail Pepe@P60.nl.