|
Al meer dan 25 jaar is De Dijk in Nederland een begrip wat synoniem staat voor soul, blues en rock. Deze zomer komt het nieuwe album ‘Brussel’ uit en zal de band als ouwe, trouwe bekende van P60 een spetterend optreden verzorgen. De Dijk staat als een huis: een goede live show, één van de beste zangers van Nederland, vijf handen vol meezingbare singles en natuurlijk de onvervalste rocksound.
KAARTEN ZIJN HELAAS NIET MEER VERKRIJGBAAR, OOK NIET BIJ VAN LEEST.
Website De Dijk
P60 eetcafé 2in1 hap Eten in het P60 eetcafé + een eentreekaartje met een korting van €2,- tot €4,-. Reserveren is noodzakelijk! Dat kan via 020-3453445. Voor meer informatie over de 2in1 hap klik hier.
P60 Mailinglist Schrijf je hier in. Je wordt iedere 2 weken op de hoogte gehouden van het programma, nieuwe shows en je kunt concertkaartjes winnen.
P60 is uitstekend bereikbaar met de auto én openbaar vervoer. Er rijden de hele nacht bussen! Route> klik hier
|